piątek, 13 listopad 2020 12:35

Inalco itopker - Pielęgnacja

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

ITOP
Inalco w ofercie zaskakuje również ITOPKER. To płyty gresowe o grubości 12, 6 i 4 mm w dużym formacie 150 x 320 cm. ITOPKER (20/12/6 mm), zaprojektowane głównie do użytku jako fronty lub blaty kuchenne. ITOPKER oferuje niewyobrażalny dotąd potencjał projektowy, bez potrzeby łączenia płytek. Fronty ITOPKER (4 mm) to innowacyjne nowe powierzchnie do mebli kuchennych, które łączą duży format i niewielką wagę z wysokim designem.

 
Dzięki wysokim parametrom technicznym i wytrzymałościowym mogą być stosowane w kuchni, łazience, jako drzwi i półki w salonie. ITOPKER jest dostępny w ponad 40 wykończeniach: naturalne, strukturalne, polerowane i matowe polerowane.
 
Dzięki cechom technicznym ITOPKER jest to najbardziej wytrzymały blat na rynku, idealny do użytku wewnątrz i na zewnątrz.
 
Odporny na zarysowania: potrawy można kroić bezpośrednio na powierzchni blatu bez jego uszkodzenia.
 
To materiał odporny na temperaturę: nie pali się ani nie wydziela dymu ani substancji toksycznych pod wpływem wysokich temperatur. Gorące naczynia do gotowania, takie jak patelnie, można położyć na jego powierzchni bez uszkodzenia.
 
To płytki XXL łatwe do czyszczenia i pielęgnacji: odporne na plamy, nie wpływają na nie rozpuszczalniki, detergenty, wybielacz, olej, ocet lub sok cytrusowy, pod warunkiem, że plamy są czyszczone w ciągu 24 godzin.
 
To także materiał higieniczny: ma nieporowatą powierzchnię, zapobiega to powstawaniu bakterii i pleśni, a żywność może być kładziona bezpośrednio na blacie.

 
Więcej w tej kategorii: « INTERSTONE - Pielęgnacja