Aktualności Gresdesign

czyli co słychac w naszej firmie

piątek, 01 maj 2020 17:50

Blaty kuchenne z kamienia stanowią jeden z najistotniejszych elementów tworzących Design w twoim domu. Z uwagi na odpowiednio dużą powierzchnię, są bardzo wyraziste i posiadają znaczący wpływ na poczucie odbioru, satysfakcji z otoczenia oraz co Nie ulega wątpliwości, blat kuchenny z kamienia zawsze zwraca uwagę naszych gości. W kuchni spędzasz tak naprawdę sporo czasu każdego dnia będąc w domu I co za tym idzie również bardzo często kuchnia jest miejscem spotkań domowników, a także pielęgnacji relacji towarzyskich. Faktem jest, że blaty z uwagi na funkcje jaką spełniają w naszej kuchni, wielokrotnie bywają narażone na działanie chemikaliów niezbędny do utrzymania czystości, niskich lub wysokich temperatur, pary wodnej, wody oraz ostrych przyrządów kuchennych,a także nacisku wywołanego przez różne sprzęty kuchenne. W efekcie blaty kuchenne w wersji klasycznej dość szybko pracą na wyglądzie oraz podupada ich stan. Może tak się dziać w przypadku blatów drewnopochodnych gdzie pod wpływem czasu wilgotności temperatury i wielu innych czynników blat taki może ulec rozkładowi biologicznemu. Blaty kuchenne z kamienia są pozbawione na tego typu ryzyka i zapewniają nam świetny wygląd i trwałość przez bardzo długi czas.

 

Dlaczego warto  wybierać blaty kuchenne z kamienia? Tutaj warto wspomnieć o zaletach cyfrowej obróbki kamienia przy użyciu zaawansowanej techniki projektowania i wykonania. Dzięki użyciu cyfrowych maszyn do obróbki blatu kuchennego z kamienia możemy uzyskać eleganckie kształty, delikatne kontury, brak falisty w  brzegów oraz mamy możliwość zastosowania rustykalnych frezów.

Jakie materiały są stosowane do produkcji blatów kuchennych (poza drewnopochodnymi  i metalowymi) Wśród materiałów stosowanych do wyrobu blatów kuchennych możemy znaleźć spieki kwarcowe,  łupki, onyks, trawertyny, granit, marmur, konglomerat kwarcowy.

Wykończenie krawędzi blatów kuchennych z kamienia. Wykończenie blatu kuchennego z kamienia jest równoznaczne z pełnym profesjonalizmem działania.  Musimy zadbać o jakość wykończenia krawędzi. Najczęściej takie czynności wykonuje się ręcznie Co powoduje brak precyzji jednak w naszej firmie wykonują to maszyny cyfrowe obsługiwane przez naszych wykwalifikowanych profesjonalistów, co pozwala nam na uzyskanie perfekcyjnie gładkich powierzchni. Kształt krawędzi może być różny i  możemy go wykonać zgodnie z oczekiwaniami po uprzednim ustaleniu.

piątek, 24 kwiecień 2020 18:54

Mamy propozycje współpracy dla Architektów, projektantów, studiów kuchennych dotyczących produkcji blatów kuchennych ze spieków kwarcowych i kamieni naturalnych. Tworzymy blaty kuchenne z niepowtarzalnych materiałów jakim jest spiek kwarcowy oraz kamień naturalny (m.in. granit). Jesteśmy otwarci na potrzeby odbiorców. Spieki kwarcowe posiadają wyjątkowe właściwości, są one absolutnie odporne na powstawanie plam lub zarysowań. Ogromny wybór w kolorach sprawia, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Wykonujemy także stoły, stoliki kawowe, donice pod zamówienia, jak również zajmujemy się obklejaniem gotowego mebla – płytami gresowymi, spiekami wielkoformatowymi. Więcej szczegółów - nasz email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zapraszamy do kontaktu.

niedziela, 08 wrzesień 2019 13:07

Miło nam poinformować, że w dniach 3 do 6 października 2019 będziemy obecni na targach WARSAW HOME

Są to BIZNESOWE TARGI WNĘTRZ - Zapraszamy do odwiedzin.

HALA D, D1.36

środa, 04 wrzesień 2019 13:46

Kliknij i zobacz więcej...

niedziela, 01 wrzesień 2019 14:08

Kominek w naszym wykonaniu